Vítejte na domovských stránkách firmy Profit Pro spol. s r.o.

Velkoobchodu & maloobchodu výpočetní technikou.


Vážení zákazníci,

dovolte úvodem krátké představení naší firmy. Byla založena na jaře roku 1992. Zpočátku převažoval obchod s programovým vybavením, tedy klasický softwarehouse. Postupem času se začaly nabalovat další a další oblasti z oboru IT a poskytované služby. Nyní již působíme jako firma poskytující komplexní řešení a služby v oblasti výpočetní techniky.

Krédem naší firmy je kvalita dodávaného zboží ve výborných cenách a perfektní kvalitě. Jsme certifikovanými partnery dvou největších firem jak v oblasti Hardware tak Software. Naše firma získala certifikace jako new HP Bussines Partner Bussines Partner a e-Lita IBM Bussines Partner. Klademe velký důraz na kvalifikaci zaměstnanců, následné průběžné vzdělávání a potvrzování odborné kvalifikace. Autorizované odborné know-how pro úspěšné nasazování, podporu a servis platformy Compaq se specializací na implementaci systémů Microsoft, Novell aj. v podobě celosvětově platných certifikací Compaq Accredited System Engineer Microsoft Certified Professional for Windows NT a   Microsoft Certified Professional  for Windows NT Server in the Enterprise určené systémovým inženýrům.

Realizujeme propojení Vašich počítačů pomocí síťových operačních systémů Novell, Microsoft (MCP) a Unix. Součástí našich služeb je i správa a údržba, ev. optimalizace Vašich sítí. Velmi žádaným je dálkový přenos dat, připojení na Internet, hromadné využití faxů, ISDN připojení a v neposlední řadě ADSL. Firma je autorizovaným partnerem telekomunikační společnosti TELE2 pro Plzeňský kraj, poskytovatele Hlasových služeb a trvalého Wirelless nebo ADSL připojení na Internet.

Část obchodní činnosti firmy tvoří aktivity spojené s nabídkou uživatelských programů: právních (např. systému ASPI), ekonomických (účetní systém EKONOM) a lékařských (servisní středisko programu PRAKTIK).